General Mobile GM 8 GO Orijinal Batarya Pil

General Mobile GM 8 GO Orijinal Batarya Pil

725,58TL
Vergiler Hariç: 614,90TL
Marka:GM 8 Go
Ürün Kodu: gti4444
Stok 2-3 gün içinde

Overview

General Mobile 8 Go Batarya hakkında gerekli bilgileri aşağıda görebilirsiniz.   General Mobile 8 Go Batarya Özellikleri: General Mobile 8 ...

General Mobile 8 Go Batarya hakkında gerekli bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

 

General Mobile 8 Go Batarya Özellikleri:

General Mobile 8 Go Batarya kapasitesi ……..mAh(miliamper)’dir. Lithium Polymer(Li-Po) teknolojisi ile üretilmiştir. Kendiliğinden Değişir(Tak-Çıkart) bataryadır, yani eski bataryayı çıkarıp yeni bataryanızı kolaylıkla takabilirsiniz.

General Mobile 8 Go Orijinal Batarya olduğu nasıl anlaşılır?

General Mobile 8 Go Orijinal Batarya cihaza taktığınız anda kendini bariz bir şekilde belli eder. Cihazınızı ilk elinize aldığınız gün gibi şarjı 1-2 günü rahatlıkla çıkarabilecektir. Eğer cihazınızın şarjı %30-40’larda kendini sıfırlıyor ise yüksek ihtimal orijinal bir batarya kullanmıyorsunuz demektir. Bu durum ilerleyen süreçlerde bataryanızın patlamasına vs neden olabilir. Bu yüzden mutlaka orijinal batarya kullanmaya özel gösterin.

General Mobile 8 Go Batarya Garanti Durumu

General Mobile 8 Go Batarya tüm batarya gruplarımızda olduğu gibi 6 ay boyunca garantilidir. Arızalanan ürünler kullanıcı hatası olmadığı sürece 6 ay boyunca garanti kapsamında değiştirilebilir. Paketi açılmayan ve jelatini çıkarılmayan ürünler 15 gün içerisinde iade edilebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Öğe yok!